Čo si obliecť na vianočný večierok?

Chystáte sa na firemný vianočný večierok a vy stále rozmýšľate, aké šaty si vybrať?

Váš celkový formálny alebo neformálny outfit záleží od miesta, kde sa bude vianočná párty konať. Často sa jedná o menšie slávnosti, ktoré sa konajú v priestoroch firmy či kancelárie po skončení pracovnej doby. Ženám tak neostáva veľa času na skrášľovanie a tak stačí svoj outfit zvýrazniť vysokými topánkami, šperkom či slávnostnejšou blúzkou. Ak sa ale chystáte na vianočnú párty niekde v reštaurácií a máte možnosť sa upraviť, tak prečo nie? Takýto večierok sa opakuje len raz do roka a preto každá z nás chce vyzerať lepšie než v bežný pracovný deň. Máme pre Vás pár TIPOV, ako byť okúzľujúca a zároveň nie príliš vyzývavá.

1.) Trblietavé šaty sú opäť v móde a dokonale sa hodia na vianočný večierok či silvestrovskú párty. K takto výrazným šatám patria jednoduché čierne lodičky, topánky alebo čižmy. Kabelka by nemala mať na sebe žiadne štrasy ani iné lesklé častice. Zvolte správne doplnky, ktoré nebudú príliš výrazné aby ste na večierku neboli za ,,kráľovnú gýču". V tomto prípade platí, ,,menej je niekedy viac". 

  Červené kockované šaty s mašľou

2.) Staviť môžete tiež na jednoduché čierne či červené šaty, ktorými môžete vyčarovať okúzľujúci outfit. V tomto prípade zohrávajú dôležitú úlohu výrazné šperky a make up. Honosné prezdobené náušnice či náhrdelník, nájdete už takmer v každom obchode s oblečením alebo bižutériou. Váš make up stačí doplniť o výrazné očné tiene či výrazný rúž. 

3.) Skvelou voľbou je tiež kombinácia sukne alebo nohavíc a zaujímavého topu. Výhodou tejto kombinácie je, že spodný a vrchný kus oblečenia viete kedykoľvek zladiť s iným. Ak sa vo vašom šatníku nachádza elegantná sukňa, či nohavice, stačí si zvoliť správny top, vysoké topánky a pár doplnkov. Váš celkový outfit naberie úplne iný rozmer. 

Verím, že vám tento krátky článok pomôže sa rozhodnúť, ako sa obliecť na firemný vianočný večierok. My ženy chceme byť stále krásne, dokonalé a z času na čas aj elegantné. Netreba však zabúdať, že tieto spoločenské akcie sú hlavne o tom, aby sme sa porozprávali s kolegami, zabavili sa a najedli do sýtosti na účet firmy. Spolu s ESTILO.SK, vám prajeme príjemnú zábavu. 

Nedeľa Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok Sobota Január Február Marec Apríl Máj Jún Júl August September Október November DecemberRelated by Tags