TOP 5 módnych trendov v roku 2019/2020

Nájdete si nejaký trendy kúsok aj vy, vo svojom šatníku? 

Módne trendy sa neustále menia. Oblečenie, ktoré nosíme, závisí od ročného obdobia, ale tiež nás inšpiruje to, čo majú celebrity a čo vidíme na sociálnych sieťach. Niekedy sa jedná o drahé luxusné oblečenie od módnych návrhárov ale často-krát sú to cenovo dostupné módne kúsky, ktoré zoženiete v ktoromkoľvek obchode či e-shope. Pripravili sme si pre Vás pár aktuálnych módnych vychytávok, ktoré nájdete dokonca aj na našej stránke. 

Koženkové mini šaty s nariasenými rukávmi

1. Koža

Kožené oblečenie predstavuje eleganciu a štýl. Aktuálne je to celoročná látka, ktorú v šatníku musíte mať. Sukne, legíny či šaty s týmto trendom nemôžete nič pokaziť, a to je tiež dôvod, prečo sa s touto látkou tak skoro nerozlúčime. Kožená móda je vhodná pre všetkých bez rozdielu veku a pohlavia. 

červený oversize sveter s vločkami

Červený zimný sveter s vločkami

2. Oversize svetre

Veľké objemné svetre možno považovať za retro trend, kedže to bol hit 80-tych rokov. Tieto svetre sú univerzálne a pohodlné. Jednoducho ich vieme skombinovať s rôznymi štýlmi a prvkami oblečenia. Napríklad pomerne veľkým hitom tejto sezóny je kombinácia oversize svetra s roztrhanými džínsami.

Biela košeľa s viazaním a vzorom zebry

3. Zvierací vzor

Zvieracie vzory boli vždy populárnym trendom. Táto tlač sa vyvinula z pruhov zebier, hadie vzory, až po leopardie škvrny, ktoré sú aktuálne najobľúbenejšou zvieracou podtlačou roku 2019. Naberiete odvahu a zaradíte zvierací vzor do svojho šatníka aj vy?

zelené krátke tea šaty

Zelené šaty s odhalenými ramenami a opaskom

4. ,,Tea šaty"

V preklade ,,čaj šaty" boli v 19. storočí veľmi populárne. Obliekali si ich ženy na poobedňajší čaj, pretože sa v nich cítili pohodlne a krásne. Sú spojením ľahkého materiálu, voľnej látky stiahnutej v páse. Vytvárajú krásnu ženské siluetu a preto sa stali veľmi obľúbené aj dnes. Perfektne sa hodia ku každej žene či dievčaťu bez ohľadu na výšku a tvar postavy. 

kvetované dlhé šaty

Čierne kvetinové šaty s dlhým rukávom

5. Kvetinový vzor

Kvetiny v súčasnosti dobývajú jeseň či jar a azda nikdy nevýjdu z módy. Kvetinové vzory môžete nájsť aj u svetoznámych značiek ako sú Prada, Erden, Marc Jacobs. Pochopiteľne tieto dizajnové kúsky s kvetinovým vzorom preberajú aj menšie značky, ktoré si viete zakúpiť kdekoľvek. Kvety nájdeme na šatách, blúzkach, sukniach či doplnkoch.

Nedeľa Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok Sobota Január Február Marec Apríl Máj Jún Júl August September Október November DecemberRelated by Tags